Co uważacie o tego rodzaju szkoleniach?

Rozmowy na każdy temat
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Co uważacie o tego rodzaju szkoleniach?

Postautor: alinasobol » 07 paź 2016, 10:10

Dzień dobry. Jestem profesjonalnym kierowcą, który codziennie wykonuje swoją pracę w firmie transportowej. Wynagrodzenie jest na nie najgorszym poziomie, ale mogły by być lepsze. Jeden z moich kumpli ma uprawnienia do przewozu towarów niebezpiecznych i dzięki temu w innej firmie ma o wiele lepszą pensję niż ja. A, więc zacząłem szukać odpowiednich kursów http://smartkursyszkolenia.pl/adr-kurs-specjalistyczny-klasa-1-materialy-i-przedmioty-wybuchowe , które nadają odpowiednie uprawnienia. Myslę nad wyborem jednego z tych, która oferuje podane przeze mnie szkoła. Natomiast problem w tym, że na żadne z nich nie mogę się zdecydować.

podobne tematy:
tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Co sądzicie o tego rodzaju kursów zawodowych?

Postautor: tolek1980 » 07 paź 2016, 10:22

Cześć. Sam przechodziłem zbliżony kłopot jak ty. Pracowałem jako kierowca TIRów w rodzimej firmie transportowej. Przewoziłem towary tylko po kraju, dlatego zarobki nie były imponujące. Nie chciałem wybierać tras zagranicznych ze względu na rodzinę. Dlatego musiałem coś innego wymyślić. Wybrałem właśnie takie szkolenie jak umieściłeś w linku. Skończyłem: ADR kurs podstawowy transport towarów niebezpiecznych i dzięki temu byłem w stanie bez problemu zmienić pracę na lepiej płatną. Nadal jeżdżę po kraju, lecz moja pensja jest znacznie wyższa. Tak, więc nie masz się nad czym zastanawiać i zapisuj się na tego rodzaju szkolenie. Jego koszt zwróci się po kilku miesiącach.

podobne tematy:

Wróć do „Rozmowy na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości