Szukam rzetelnej brygady ślusarzy do wykonania balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?

Rozmowy na każdy temat
alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Szukam rzetelnej brygady ślusarzy do wykonania balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?

Postautor: alexsys76 » 29 wrz 2016, 11:35

Dzień dobry. Poszukuje sprawdzonej brygady ślusarzy, która wykona dla mnie balustrady nierdzewne oraz ogrodzenie domu. Interesuje mnie coś oryginalnego, co nie będzie powszechnie stosowanym szablonem. Ogrodzenie pragnę żeby zostało zrobione w dawnym stylu - to chyba kwalifikuje się pod kowalstwo artystyczne. Natomiast balustrady chciałbym, żeby zostały zrobione ze stali nierdzewnej. Zastanawiałem się nad połączeniem szkła z drewnem. Nie wiem tylko czy nie będzie to zbyt przytłaczająca koncepcja. Dodatkowo posiadam wątpliwość czy dobrze wkomponuje się to w nowoczesny wystrój domu. Dlatego potrzebuje dobrą brygadę ślusarzy z okolic Radomia. Czy ktoś z was jest w stanie polecić coś ciekawego?

podobne tematy:
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Szukam rzetelnej ekipy fachowców do zrobienia balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?

Postautor: marekwolski » 29 wrz 2016, 11:45

Witaj. Jeśli dobrze Cię rozumiem to poszukujesz ekipy ślusarzy, która ma wykonać dla ciebie nierdzewne balustrady oraz ogrodzenie twojej posesji. Szukasz ślusarzy , którzy posiadają zmysł artystyczny? Jeśli tak to powinieneś sprawdzić ofertę ekipy: MetFach , która specjalizuje się w tworzeniu balustrad ze stali nierdzewnej oraz ogrodzeń artystycznych. Poniżej zamieszczam ich przykładową realizację: Obrazek . Zobacz czy myślisz o czymś takim. Jak tak to jestem w stanie Ci ich polecić z czystym sercem. W naszym domu wykonywali balustrady ze stali nierdzewnej i jestem bardzo zadowolony z ich pracy. Brygada zrobiła wszystko jednego dnia i zostawiła dom tak jak go zastała. Wszystko posprzątali po sobie, co jest rzadkością u budowlańców.

podobne tematy:

Wróć do „Rozmowy na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości