Poszukuje przedsiębiorstwa, które posiada w swojej ofercie platformy towarowe

Rozmowy na każdy temat
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Poszukuje przedsiębiorstwa, które posiada w swojej ofercie platformy towarowe

Postautor: alinasobol » 28 wrz 2016, 12:34

Witam was. Powiem na początku co mam na myśli, a następnie rozwinę temat. Potrzebuje firmy, która specjalizuje się w montażu platform towarowych dla osób prywatnych. Potrzebuję takiej małej windy do mojego motelu, który ma dwu poziomową restaurację. Udźwig platformy towarowej nie będzie duży. Platformą towarową będą przemieszczały się potrawy w naczyniach. Więc maksymalne obciążenie to ze sto kg. Nie mam za dużo miejsca na jej montaż, dlatego nie mogę skorzystać ze standardowych platform towarowych. Jestem ciekaw, czy ktoś z was spotkał się ze zbliżonym problemem i udało mu się zamontować taką platformę towarową w swojej restauracji.

podobne tematy:
michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:27

Poszukuje przedsiębiorstwa, które oferuje dźwigi hydrauliczne

Postautor: michalgos » 28 wrz 2016, 12:54

Dzień dobry. Kiedyś to może miałbyś problem ze znalezieniem producenta takich rozwiązań. Teraz bez żadnych problemów znajdziesz przedsiębiorstwo, które zajmuje się montażem dźwigów towarowych o nietypowych rozmiarach. Przykładem jest ta ekipa - https://e-position.pl/2021/11/29/rehabilitacja-ortopedyczna-rzeszow-czy-warto-jest-wybrac-sie-na-nia-prywatnie-lub-korzystniej-zaczekac-na-porade-u-specjaliste-na-nfz, która zajmuje się projektowaniem i budową platform towarowych na potrzeby biznesu. Dlatego nie musisz się przejmować tym, że nie posiadasz za wiele miejsca na zamontowanie platformy towarowej w twoim hotelu. Obecne dźwigi towarowe nie potrzebują dużo przestrzeni. Też można zamontować cały ich mechanizm na zewnątrz budynku lub na dachu.

podobne tematy:

Wróć do „Rozmowy na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość