Gdzie mogę kupić kute balustrady wykonane ze stali nierdzewnej w Warszawie

Rozmowy na każdy temat
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Gdzie mogę kupić kute balustrady wykonane ze stali nierdzewnej w Warszawie

Postautor: adambyczek » 19 wrz 2016, 13:26

Cześć. Chciałbym poprosić osoby, które mają już za sobą budowę domu. Potrzebuję zamówić balustrady zrobione ze stali nierdzewnej na klatkę schodową. Poszukuje ekipy, która wykonuje fajne rzeczy za przystępną cenę. Chciałbym aby wykonali coś unikalnego - coś na granicy kowalstwa artystycznego. Podobają mi się balustrady łączone ze szkłem. Do tego efektu chciałbym dodać jakieś ciekawe zdobienia. Wg mnie doskonale by to się łączyło z podświetleniem klatki schodowej. Będę zobowiązany za kontakty do fachowców.

podobne tematy:
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Gdzie mogę zrobić kute balustrady wykonane ze stali nierdzewnej w województwie mazowieckim

Postautor: marekwolski » 19 wrz 2016, 13:55

Dzień dobry. Ja u siebie posiadam podobne balustrady ze stali nierdzewnej, o jakich piszesz. Wykonywała mi je ta ekipa: ozdobne panele poduszkowe , która funkcjonuje na obszarze województwa mazowieckiego. Więc nie będzie problemu z dojazdem do Warszawy. Cenową są bardzo konkurencyjni i nie mogę powiedzieć o nich nic złego. Przykład ich pracy masz w tym miejscu: Obrazek - jak chcesz zobaczyć więcej to po prostu odwiedzić ich stronę. Niektóre balustrady ze stali nierdzewnej są na prawdę ciekawe i unikalne, więc za pewne będziesz zadowolony z ich realizacji. Nie wiem tylko czy uda się połączyć taką balustradę ze szkłem. Wiele zdobień może uniemożliwić lub bardzo ograniczyć montaż szkła do barierek.

podobne tematy:

Wróć do „Rozmowy na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości