Fotografia dziecięca na imprezę urodzinową?

Rozmowy na każdy temat
tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Fotografia dziecięca na imprezę urodzinową?

Postautor: tolek1980 » 28 paź 2016, 13:00

Hej. Jestem radosną mamą dwójki potomków. Niebawem obchodzić będziemy piąte urodziny córki. Chcemy z tej okazji zaaranżować małą imprezkę, na jaką zaprosimy rodzinę oraz przyjaciół z dziećmi. Jednak zastanawiam się także nad tym, by upamiętnić całą imprezę w wykwalifikowany sposób. Wskutek tego też interesuje mnie zatrudnienie fotografa, który zrealizuje fotografie dzieciom podczas zabawy, a również wykona małą sesję w plenerze. Interesują mnie opinie innych na ten temat. A może ktoś miał okazję korzystać z takich usług?

podobne tematy:
alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Fotografia dziecięca na imprezę urodzinową?

Postautor: alexsys76 » 28 paź 2016, 13:09

Dzień dobry. Niedawno urządzaliśmy z mężem imprezę urodzinową dla syna. Prócz tortu oraz podarków nie mogło też bezsprzecznie zabraknąć atrakcji, wskutek tego wynajęliśmy animatora, który zabawi maluchy. Kierując się dobrymi opiniami wybraliśmy również fotografa. Dla przykładu - fotografia dziecięca http://www.elefantti.pl to szereg usług, które można dopasować pod własne wymagania. My na przykład chcieliśmy uchwycić całą zabawę, lecz poprosiliśmy również o sesję rodzinną. To właśnie dzięki temu mamy ładną pamiątkę. Polecam korzystanie z takich usług.

podobne tematy:

Wróć do „Rozmowy na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość