Strony internetowe RWD jak to z nimi jest

Rozmowy na każdy temat
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Strony internetowe RWD jak to z nimi jest

Postautor: adambyczek » 03 gru 2017, 16:26

Czy dzisiaj posiadanie responsywnej strony internetowej to już wymóg? Czy funkcje wyszukiwarek premiują tego rodzaju strony internetowe w rezultatach wyszukań? A może jest mit firm, które zajmują się tworzeniem stron internetowych?

Odpowiedź na tak postawione pytania uzyskacie w poniższym tekście. Na początku zacznijmy od samego terminu responywnej strony internetowej. Najprościej mówiąc, tego rodzaju strony internetowe, idealnie wyświetlają się na każdego rodzaju urządzeniu. Nieważne czy są to laptopy czy telefony komórkowe. Tego typu strony internetowe idealnie prezentują się na każdym z tych urządzeń, a ponadto ich wygląd jest odpowiednio skalowany. Elementy graficzne są odpowiednio przekształcane do przekątnej ekranu. Responsywne strony internetowe mogą nieco inaczej prezentować się na laptopach, a jeszcze inaczej na telefonie. Zazwyczaj na samrtfonach i tabletach responsywne strony internetowe posiadają mniej elementów graficznych. Następnym ważnym aspektem, który przemawia za posiadaniem tego rodzaju strony internetowej to fakt, iż coraz więcej użytkowników ogląda strony internetowe na urządzeniach mobilnych. Brak odpowiedniej strony powoduje utratę potencjalnych klientów. A, więc występuje także aspekt ekonomiczny. Przedsiębiorstwa, które posiadają responwyne strony internetowe mają przewagę nad pozostałymi firmami na rynku.

Kolejny powód to widoczność strony internetowej w wyszukiwarce. Responsywne strony internetowe są lepiej oceniane przez roboty wyszukiwarek. Zwłaszcza dla wyników mobilnych, responswyne strony internetowe mają znaczną przewagę nad stronami, które nie mają tego typu funkcji. Trzeba wyszukać tanie strony internetowe i sami możemy się przekonać, jakie strony internetowe mają przewagę w wynikach wyszukiwarki. Czy należą do nich strony internetowe responsywne, a może nie? Właśnie tego rodzaju słowa kluczowe strony internetowe Warszawa prezentują jak znaczne są różnice w mocno konkurencyjnych branżach. Firmy, które budują strony internetowe doskonale zdają sobie z tego sprawę, jak kluczowe jest pozyskanie zleceń przez Internet. Rzecz jasna możemy określić to za niewystarczający argument. Natomiast w dłuższym czasie firmy, które posiadają niedostosowane strony internetowe dowiedzą się o tym boleśnie. Brak nowych klientów może być w przyszłości dość dużym problemem dla każdej firmy, która chce się prawidłowo rozwijać.

Dlatego doradzam każdej firmie rozbudowanie posiadanej strony internetowej do wersji responwynej. Wydatek na tego rodzaju modernizacje nie jest, aż tak znaczny. Natomiast potencjalne zyski już tak.

Wróć do „Rozmowy na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość