W którym miejscu dostanę lustra robione na zamówienie w stolicy?

Rozmowy na każdy temat
marekwolski

W którym miejscu dostanę lustra robione na zamówienie w stolicy?

Postautor: marekwolski » 20 wrz 2016, 13:14

Witam. Poszukuje ciekawych luster do domu. Myślę nad czymś oryginalnym i w miarę niedrogim. Ogólnodostępne lustra ze sklepów raczej nie będą pasowały do mojej wizji. Wiąże się to z bryłą lustra oraz jego wymiarami. Przykładowo do jednej łazienki potrzebuję lustra w kształcie trójkąta prostokątnego. Dokładnie wiem co powiecie, po co wieszać lustro obok skosów na piętrze. Nie posiadam zwyczajnie innego wyboru. Następne lustro jest mi potrzebne do głównej łazienki w domu. To lustro będzie bardzo duże. Jego wymiary to blisko 3m x 3m. Więc jego zakupienie w składzie budowlanym jest niemożliwe. Dlatego muszę znaleźć namiary na porządnych szklarzy z Warszawy, którzy są w stanie zrobić takie zlecenie.

podobne tematy:
adaswolski

Gdzie mogę dostać lustra robione na zamówienie w stolicy?

Postautor: adaswolski » 20 wrz 2016, 13:37

Witaj. Rzeczywiście masz znaczne oczekiwania odnoście luster do domu. Od razu Ci powiem, iż tego typu rozwiązania będą dość drogie, więc powinieneś zapomnieć o niskiej cenie. Jeżeli chodzi o dobrych fachowców to ta brygada robi niekonwencjonalne lustra na zamówienie w Warszawie . U mnie w domu zrobili oprócz luster, też kabiny prysznicowe. Jestem zadowolonych z ich wykonania zlecenia, dlatego powinieneś rozważyć ich ofertę. Przykładowe zdjęcie Obrazek - sam możesz się przekonać, że są to dość oryginalne i ciekawe rozwiązania. Jeżeli szukasz innych ofert do porównania to powinieneś skorzystać z portali ogłoszeniowych. Na takich serwisach jesteś w stanie wystawić też swoją ofertę i poczekać na odpowiednich fachowców.