Jak można upiększyć recepcję w firmie?

Rozmowy na każdy temat
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Jak można upiększyć recepcję w firmie?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:27

Cześć, od pewnego czasu zastanawiam się nad odmianą wyglądu w naszej firmie. Najbardziej nie pasuje mi obecna recepcja, która jest nijaka. Myślę właśnie co można zrobić, aby odwiedzające nas osoby od pierwszego wejrzenia czuły klimat naszej działalności. Rzecz jasna zmiana kolorystyki ścian oraz jakieś gustowne dodatki to podstawa. Ale to jest w każdym biurze, a ja chciałbym coś ekstra. Czy posiadacie jakieś pomysły na to?

podobne tematy:
tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

W jaki sposób możemy upiększyć recepcję w firmie?

Postautor: tolek1980 » 17 cze 2016, 13:40

Witaj. Sposobów na rozwiązanie twojego problemu jest dużo. Sam już trafnie zauważyłeś kluczowa jest kolorystyka lokalu oraz ciekawe dodatki. To wszystko musi się komponować w zgrabną całość. Jak poszukujesz czegoś ekstra to można pomyśleć o takiej ladzie recepcyjnej: http://jfm-furniture.pl/lady-recepcyjne - taka lada recepcyjna robi wielkie wrażenie na klientach. Rzecz jasna lada recepcyjna musi być dopasowana do profilu działalności twojej firmy. Więc powinieneś ją zamówić na konkretny wymiar i u firmy, która ma doświadczenie w tego rodzaju projektach. W Polsce jest kilka firm, które robią tego typu rzeczy. Natomiast nie polecam małych zakładów stolarskich. Rezultat będzie dość słaby.

podobne tematy:

Wróć do „Rozmowy na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości