Jak można reklamować tego typu działalność w Internecie?

Rozmowy na każdy temat
adambyczek

Jak można reklamować tego typu działalność w Internecie?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:06

Dzień dobry, jakiś czas temu założyłem stronę WWW, która zajmuje się turystyką medyczną w Polsce. Pomysł wg mnie bardzo oryginalny i na tego typu usługi wiem, że jest popyt. Lecz posiadam wielki kłopot z dotarciem do nowych klientów. Link do strony to: http://tour4cure.com/tannlege-i-polen - prezentuje się okazale, natomiast nie posiadam zapytań ofertowych. Co jestem w stanie z tym zrobić, żeby pozyskać więcej klientów? Będę wdzięczny za pomoc.

podobne tematy:
marekwolski

Jak można promować tego rodzaju działalność w Internecie?

Postautor: marekwolski » 17 cze 2016, 13:20

Cześć. Najważniejsze pytanie: w jaki sposób mają ludzie trafić na twoją stronę? Przecież jest niewidoczna dla klientów. Więc tu masz problem. Jeśli nie można jej wyszukać to przecież nikt o niej nie wie. Na początku zastanów się nad jej reklamą w Internecie. Jest kilka sposobów promocji, którymi powinieneś się zainteresować. Jedną z nich jest pozycjonowanie witryny WWW w wyszukiwarce internetowej. Dzięki temu twoja strona internetowa znajdzie się na samej górze wyników na interesujące cię frazy. A to już przekłada się na większą liczbę wyświetleń strony i zapytania ofertowe. Następna forma promocji to marketing szeptany na serwisach internetowych. Dla ciebie najlepsze będą to strony dla Polonii. Warto tam tworzyć tematy i zachęcać do tego typu usług. Jak sam widzisz, bez reklamy nic nie osiągniesz.