Jak można reklamować tego typu działalność w Internecie?

Rozmowy na każdy temat
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Jak można reklamować tego typu działalność w Internecie?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:06

Dzień dobry, jakiś czas temu założyłem stronę WWW, która zajmuje się turystyką medyczną w Polsce. Pomysł wg mnie bardzo oryginalny i na tego typu usługi wiem, że jest popyt. Lecz posiadam wielki kłopot z dotarciem do nowych klientów. Link do strony to i prezentuje się okazale, natomiast nie posiadam zapytań ofertowych. Co jestem w stanie z tym zrobić, żeby pozyskać więcej klientów? Będę wdzięczny za pomoc. Muszę jeszcze dodać iż podglądałem początkujący serwis skrzyń biegów we Wrocławiu w którym poznałem właściciela. Dzięki promocji strony w Internecie znacznie polepszyły mu się obroty. W tym przypadku jest to parę słów kluczowych typu: serwis skrzyń biegów Wrocław lub naprawa skrzyń biegów. W moim przypadku chyba nie wystarczy kilka słów kluczowych, które koncentrują się na jednym mieście jakim jest Wrocław bynajmniej na przykładzie tej firmy, która świadczy remonty skrzyń biegów Wrocław będzie prościej przedstawić moje wątpliwości. Przykładowo jeśli wybieram wspomniane 4 frazy do promocji. Po jakim czasie będzie efekt w postaci pojawiania się strony internetowej w Top 10 na frazę serwis skrzyń biegów Wrocław lub tą frazę naprawa skrzyń biegów Wrocław? Czy będzie to miesiąc czasu, a może rok? I właśnie czas jest tu kluczowy. W przypadku pozycjonowania strony na frazy dobry i tani serwis skrzyń biegów łatwiej wybić się w przeglądarce. Tu mamy stacjonarny serwis skrzyń biegów, który sprzedaje konkretną usługę: naprawę i remonty skrzyń biegów we Wrocławiu. Ja mam usługodawców z całej polski i nie mam lokalu firmowego. Umieszczenie reklamy na płocie więc nie wchodzi w rachubę. Jakieś pomysły co można zrobić? Myślałem o reklamie szeptanej na forach. Ale tu również wyłonił się spory problem, który polega na liczbie haseł. W moim przypadku jest ich ogrom. A w przypadku naprawa skrzyń biegów występuje ich naprawdę kilka. Jak widzicie, jak nie podchodzę to sprawy to za każdym razem schody. Niedołężność to okropna rzecz, tak samo jak wypadek. Natomiast bardzo istotny jest rychły powrót do 100% sprawności ruchowej. Z pomocą przyjedzie wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, która ma renomowany sprzęt rehabilitacyjny. Nasuwa się za pewne pytanie u wielu z was - czemu nie kupić sprzętu rehabilitacyjnego? Po pierwsze to cena. Kupno dobrej jakości sprzętu rehabilitacyjnego to wydatek od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Więc oczywistym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty na wynajem sprzętu rehabilitacyjnego - jest to opcja znacznie tańsza. Dodatkowo po czasie wynajmu sprzętu - możemy go bez problemu oddać do wypożyczalni i nie martwić się jego odsprzedażą. Korzystając z wynajmu sprzętu rehabilitacyjnego z pewnością oszczędzimy! Następny powód to fachowe doradztwo. Firmy oferujące wynajem sprzętu rehabilitacyjnego posiadają wysokiej jakości pracowników, którzy służą profesjonalnym doradztwem. Następny powód to pomoc pracownika, który dowozi wybrany sprzęt rehabilitacyjny. Osoba taka pomoże nam w wyjaśnieniu jego obsługi. Dzięki temu używanie wybranego modelu sprzętu rehabilitacyjnego będzie znacznie łatwiejsze. Zobacz: sprzęt rehabilitacyjny wypożyczalnia http://rentalmed.pl

podobne tematy:
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Jak można promować tego rodzaju działalność w Internecie?

Postautor: marekwolski » 17 cze 2016, 13:20

Cześć. Najważniejsze pytanie: w jaki sposób mają ludzie trafić na twoją stronę? Przecież jest niewidoczna dla klientów. Więc tu masz problem. Jeśli nie można jej wyszukać to przecież nikt o niej nie wie. Na początku zastanów się nad jej reklamą w Internecie. Jest kilka sposobów promocji, którymi powinieneś się zainteresować. Jedną z nich jest pozycjonowanie witryny WWW w wyszukiwarce internetowej. Dzięki temu twoja strona internetowa znajdzie się na samej górze wyników na interesujące cię frazy. A to już przekłada się na większą liczbę wyświetleń strony i zapytania ofertowe. Następna forma promocji to marketing szeptany na serwisach internetowych. Dla ciebie najlepsze będą to strony dla Polonii. Warto tam tworzyć tematy i zachęcać do tego typu usług. Jak sam widzisz, bez reklamy nic nie osiągniesz.

podobne tematy:

Wróć do „Rozmowy na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość